Valud sapipõies 20.07.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on pidevalt valud sapipõie piirkonnas ja on hirm, et mul on mingi tõsisem haigus. Arstid midagi leidnud ei ole. Olen tarvitanud Allocholi nimelisi tablette, aga see ei aita. Söön mitmekesiselt, alkoholi tarvitan harva. Varem oli valu terav (nagu tunne, et kõhus imeb miski), nüüd on muutunud valu tuimaks raskustundeks, mis kiirgub ka selga. võtab energia ära, tööd tegemine on kurnav. Kas on võimalik teha veel mingeid uuringuid, et teada saada, milles asi on? Ma ei saa nende valudega funktsioneerida.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui UH vaevuste põhjust ei leidnud, oleks otstarbekas teha gastroskoopia ja kui ka sealt midagi ei selgu, siis kompuuteruuring.