Vasakul käel kämblaluu kild lahti. 14.09.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Sooviksin professionaalset arvamust, nimelt pöidla kämblaluu killu osas, nimelt kui see on põrutuse tagajärjel lahti tulnud, siis kui suur on võimalus, et tehakse operatsioon ning mis oleks kõige parem lahendus sellele

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu ortopeedilise probleemiga, mis pole minu eriala. Peale selle on arvamuse avaldamiseks ilmtingimata vaja näga rö-pilti. Killu suurus ja asukoht on määravad. Võib nii operatsiooniga kui ka ilma.