Liignahk kõrva kõhrel 22.12.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mureks on mul kõrvarõngas. Kunagi ammu tegin kõrvaauke ja muid neete ise ja ühegagi polnud probleemi, kõik paranesid ilusti ja olid valutud. Kuid 1 kõrvaauk, mille ma tegin kõrvakõhre osasse ei paranenud ja oli valulik tänaseni. Täna võtsin selle kõrvarõnga lõpuks ära. Kõhr on palju suurem kui teisel kõrval ja kõrva taha tekkis liiganahk.
Sooviks teada kuidas oleks võimalik see paksendus eemaldada kõrvast, et kõrv oleks jälle samasugune nagu teinegi...

Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma plastikakirurgi poole. Kuna tegu on esteetilise probleemiga, siis tuleb Teil ilmselt ravikulude eest ka ise tasuda.