Tere kas sellised jalad põlve tagant on normaalsed 23 aastat olnud veenilaiendid . 17.02.20 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere viimasel ajal jalad väga valutavad.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Jalavalu, mis kiirgub põlveõndlast reie tagakülge pidi tuharasse, ei ole seotud pildil näha oleva veenilaiendiga. Pigem on tegemist radikulaarse probleemiga - tavaliselt on kaebused pärit lülisambast. Palun alustage oma perearstist ning vajadusel pöörduge taastusraviarsti konsultatsioonile.

Veronika Palmiste