Kurk 24.03.19 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Tere! Kas sellised 2 punast laiku kurgu esikaarel on normaalsed? ning mis need on ? lisasin pildi

Arst vastas:

Karmen Joller

dr Karmen Joller

Perearst

Kivimäe Perearstikeskus

Tere!

Mulle tunduvad need igati normaalsed laigud - näha on veresoonte kerge laienemine. Võib-olla on tegemist kerge viirusinfektsiooniga, mis möödub iseenesest. Aga võib olla tegemist ka lihtsalt normi variandiga - mõnes kohas ongi kapillaarid lihtsalt laiemad. Mina selle pildi järgi diagnoosi panna ei oska, eriti kui teil endal ka mingeid kaebusi ei ole.

Lugupidamisega
Karmen Joller