Neelupõletik 14.10.22 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Mul on kurk haige neljas nädal - algas kogu peres gripi laadne viirus ( tugev kõha , palavik , ja minul kurk haige ) . Kõik muu moodus kiirelt kuid kurk jäi haigeks , vahepeal lõi ka tugevalt kõrva ja hammastesse( käisin hambaarsti juures kõik oli korras ) käisin nüüd perearsti juures kes ütles et kurk on ilus ja võtku ma valuvaigistit ja hexorali . Põletiku analüüs sormeotsast ei näidanud . Ma siiski pole kunagi sarnases olukorras nii pikalt olnud ja naljakas on see , et terve päeva on kõik okei ja normaalne aga õhtuks läheb kurk jälle täiesti turse ja neelata on väga ebameeldiv . Millised on teie soovitused .

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid on mitmeid. Ma ei saa oletada, soovitan pöörduda veelkord oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi