esimese raseduse hirmud 04.11.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

TERE LP. DR.GALINA LITTER
Mul oleks paar küsimust:1. Praegu on rasedus 11 nädalat.Klamüüdia avastati 8/9 nädalal ja arst ei määranud kohe ravi,vaid käskis oodata järgmise külastuseni,mil rasedust on 13+3.Äkki peaks alustama ravi koheselt,miks oodata,kui see võib olla ohtlik rasedusele.
2.algul sõin Materna vitamiine ja nüüd võtan Bio-Multi vitamiine-millised on kasulikumad?
3.Kas juustesse võib teha heledaid blondeerituid salke-need ju ei puutu kokku peanahaga-või tohib neid värvida ainult looduslike värvidega?
Ette tänades vastuse eest!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
1. Ravi koos partneriga tuleks alustada koheselt, valides rasedale lubatud preparaadid.
2. Materna on spetsiaalne rasedate vitamiin.
3. Konsulteerige juuksuriga, tohib, kuid värvi toime intensiivsus võib olla muutunud.