Dr. Mülleri teepuuõliga intiimpesugeel 01.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere. Olen 30 nädalat beebiootel ja kuna seen hakkab tekkima ja olen ka enne rasedust kasutanud Dr. Mülleri teepuuõliga intiimpesugeeli sooviksin teada kas tohin kasutada seda ka praegu raseduse ajal Ei leidnud toote kohta eestikeelset informatsiooni raseduse koha pealt
Aitäh

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Kui Te ei ole antud preparaadile allergiline, olete seda varem kasutanud ja Teil on varem sellest abi olnud võite seda kasutada. Seenevooluse tekkel soovitan siiski pöörduda ka naistearsti poole , et saada seenevastast ravi.
Tervitades Aire Sekavin