Millise arsti poole pöörduda abi saamiseks skisofreenia ravi saamiseks? 06.10.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Millise arsti poole pöörduda lähedasega, kes vajab abi skisofreeni ravi saamiseks?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esinevad väljendunud häired tundeelus, mõtlemises, tahtesfääris, probleemi ei tunnista ja seega ka ei tegutse enda ravi ning tervise tugevdamisega.
Vajab psühhiaatri abi, vajab ilmselt ka haiglaravi.
Alustada sellest haiglast kus ta ravil oli. Seal ilmselt mitmeid psühhiaatrid ja kindlasti ka selliseid, kellega suhtlemine paremini laabub!
Kindlasti vajalik psühhiaatriline abi.
Jüri O.-M. Ennet