Pidev oma koha otsimine elus. 05.02.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

On tunne et mul pole kohta siin elus ja otsin ja ootan kogu aeg et midagi kunagi juhtuks mõtlen asja välja ja siis kui see ei saa tõeks tunnen sügavat pettumust ja kurbust .

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Iga inimene on mingis valdkonnas andekas, mõnes isegi geniaalne. Leidke see valdkond endas.
Lugege elulooraamatuid ja samastuge mõttes kangelasega - tema tegude järgi saate asjalikke algoritme ka enda tegevusteks ja tegemata jätmiseks.

Päevik. Olge suureliselt rõõmus kui olete leidnud endaga seoses mingi probleemi! Nüüd teate, et mida mõjutada. Mõjutada saab tegudega - Päevik aitab tegusid õigel rajal hoida.
Päevik on pihtimine, päevik on teie Elutark Pihiisa, ka vestlus juba Linnuteel olevate Esivanematega toimib hästi.
vt Enneti palve esimene samm vt otsinguga.
Igast murest saab üle!

Jüri O.-M. Ennet