sundmõte depressioon 14.02.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

palun abi mida ette võtta oma 46 a pojaga 4 kuud tagasi leidis minu poeg et kogu eelnev elu on mõttetu olnud kohtus 23 a tagasi olnud peaaegu esimese armastusega Kodus on väga mõistev abikaasa ja 12 a tütar Minu poeg on pähe võtnud et ta peab elama hakkama selle vana tuttavaga Naine pole huvitatud aga tähelepanu ja lollitamine meeldb Näeme minu poja elukaaslasega et nüüd on vaja prohfessionaalset abi mida teha vabatahtlikult minu poeg ju seda ei usu et need on juba sundmõtted See vana tuttav aga suhtest väga huvitatud ei ole aga lõbutseb veidi nagu ise ütleb

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Üks Normaalne mees kasvatab ja koolitab eelkõige oma Lapse(d).
Üks Normaalne mees on Lapse kasvatamise ajal pereinimene ja Kaine. Joobes lapsevanem on Lapsele suureks psühhotraumaks.
Üks Normaalne mees, kui ta on Lapse kasvatanud ja koolitanud ja siis tekib see Uus Armastus, siis Üks veidi normaalsem mees tagab mahajäetuile Maja/korteri, auto ja pangasäästud ning alustab Uue Armastusega nö nullist!

Esimene samm - viinakannust eemale - viinanina ei soovi ka Uus Armastus.
Paljud inimesed on ilma viinatagi parasjagu "kiiksuga", joobes aga päris Jobud.
Kui viinakurat mehe/naise enda haardesse saab, siis on lõpp Lätis (kui ta nii pikka reisi veel talub) putka taga, aga tõenäolisemalt siinse putka taga degradeerumine, aeglane suitsiid!
Lugu karm, aga tõsi!
Ellu jäävad vaid kained - sellega arvestada!
Esimene samm - viinaravi ja karskus.
Jüri O.-M. Ennet