Sundmõte - TOIT 22.02.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Pidevalt mõtlen söögile ja arvutan kaloreid. Kuigi esineb ülesöömist ei viise oksendamiseni... Tahaksin lahti saada sellest, et kõike seostan toidu ja söömisega... Tahaksin olla normaalne... Kas peaksin pöörduma psühiaatri poole? Kui jah, siis keda soovitate???

Ette tänades,
L.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinna Psühhiaatriahaiglas on söömishäirete osakond.
Psühhiaatrid aitavad.
Olete normaalne ja söömishäiretest saate psühhiaatri abiga ka lahti.
Registreerige Dispanseris 697 44 44.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet