Tere. Mul on mure. Laps on 11a.Tal on teagnoositud AHT haigus. 07.03.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mure on väga suur. Lapsel on koolis ja kodus suured propleemid. Ta ise ka ei tea mis teda häirib. Hoiab kõikk endasse. Tal on hood ka peal siis ta ei kuule mitte kedagi. Kas teie tegelete ka lastega. Olen vahetanud arste. Nüüd on tal Tallinnas laste arst dr Viivika Lauri. Ennem oli tal dr Põllu. Asi läheb tal aina hullemaks. Kodus läheb nooremate vendadele kallale.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kolleeg Põllu on ju suurte kogemustega ja heade teadmistega dr Viivika Laurigi.
1) Nende soovitused ja nö ettekirjutised.
2) Kooliõpetajate tähelepanekud ja soovitused, et mida ja kuidas kodus probleemi lahendamisele kaasa aidata.
3) Kas käib tavakoolis, abikoolis, saab koduõpet? jne - ka siin lapse aitamiseks ju võimalusi mitmeid.
4) Või vajab veidi uuringuteks ja raviks haiglas olemist?
Rõõmsameelsus, kodurahu ja kehaline aktiivsus - kõigile kasuks.
Mõistlik päevarežiim ja piisav öine uni - vajalik.
Koostöös leiate õiged lahendid. Lahendid on olemas.
Enda rahastamiseks soovitan enda Palveharjutust (vt eelnevatest) ja siis kaasake harjutama ka Noormees.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet