Paras paanik 02.08.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Alustan kohe sellest, et vajan nõu. Ma lähen väga kergesti närvi ja solvun kole kergesti ja siis nutan. Kui närvi lähen, siis kohe nii, et süda hakkab kiiremini lööma, sõrmed (või ka jalad) hakkavad värisema, suu kuivab ja hullemal juhul hakkab iiveldama ka või tuleb koguni õhupuudus. Kuhu ise tahaksin välja jõuda, on olla positiivne ja rahulik inimene, palju rõõmsam, naeratavam ja julgem, kindlasti ka ennast kehtestavam. Korra käisin psühholoogi juures, aga sellest polnud nagu abi. Ma usun jumalat ja usun, et ta aitab ja usun, et see on ka tema juhtimine, et Teie poole oma murega praegu pöördun...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kirjalik pöördumine on hea, praktiline kokkusaamine psühhiaatriga veelgi parem ja siis kolmekesi (Teie, Psühhiaater ning Vägev Jumal) tulebki vastus kerkinud küsimustele, tuleb tegudeplaan ja tegemised.
Varasematest soovitustest tuleb ka enda tegudele tuge saada. vt. otsinguga paanika , ärevushäirete, unehäirete vallast.
Tervislikud eluviisid! Mõõdukas trenn!
Võimalusi rohkelt. Minu harjutus.
Tegudele,
Jüri O.-M. Ennet