Tere. Sooviks ainult natuke infot... 09.01.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Olen noor neiu ja siis selline lugu et käisin 2005a sügisel Tallinna Psühhiaatria polikliinikus ühe väga toreda arsti juures kes aitas mu elu kõige raskemal hetkel jalule ja seda ainult rääkides. Isegi suitsu jätsin päeva pealt maha tema soovil. Kuigi see oli kõige väiksem probleem sel ajal.
Kuna peale seda kolisin ma eestist minema, olen kaotanud kõik informatsiooni tema kohta. Kaasa arvatud tema nime... Väga piinlik olukord aga siiski tahaksin temaga rääkida ja südamest tänada! Mäletan et ta oli vanem naisterahvas, väga elurõõmus ja hallikate juustega. Kas keegi teab, või oskaks öelda kes see daam on? Töötas veel noorteosakonnas minu mäletamist mööda... aga ei ole kindel. Oleksin südamest tänulik igasuguse info kohta!!!
Päikest teie südamesse, Pille.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teie nime teades on Psühhiaatril võimalik seel Hea Tohter välja selgitada. Arvuti abiga. Lahend olemas. Helistage.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet