vihkamine 15.08.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Vihkan oma kolleegi, kes hakkas mind kiusama selle pärast, et olin ravil psühhiaatriahaiglas (tööl teatakse seda).Point on aga selles, et ta on ka ise ennast dispanseris psühhiaatri juures ravinud.Temale oli aga kasulikum näidata, et tema on minu vastu, halvustas mind, rikkus ära minu suhted kolleegidega.Tunnen,et olen kibestunud.Minu arvates on see alatu käitumine.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Põhjuseta alandamine, solvamine on loomulikult alatu. Psühhiaatri juures käimine on sama kui südametohtri juureski. Viimast peetakse pika jutlemise heaks teemaks, aga psühhiaatri valdkonda häbenetakse. Väljamaal enam ei.
Vanasõna ütleb, et targem saab aru ja annab järele. Olge targem ja ärge igasugu "jura" südamesse võtke.
Meelekindlust ja hea tuju soovides,
Jüri O.-M: Ennet