Imelik punn 29.06.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.
Selline asi juhtus, et lõin käe 10päeva tagasi ära.
Kuna see tavaline et inimene lööb ennast ära ja tekib sinikas siis alguses ei pööranud sellele tähelepanu. Tean et korraks läks õrnalt sinakaks ags eile katsudes tundub nagu oleks seal mingi punni moodi asjake. Pehme kohakene ka käel mille ära lõin. Mis see olla seal võiks,valu ei tee ega midagi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kirjeldus vastab liigeskapsli songale ehk karpaalganglionile, rahvakeeles kooljaluule. Kui häda ei tee, las olla. See võib ka ise naha all katki minna nt löögist ja nii paraneda.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi