Sümptomid 11.05.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Selline piinlik mure, et viimasl ajal eritub aega ajalt pärasoolest verd, eriti koos väljaheitega. Verd ei ole palju. Millega võiks tegu olla ja millise spetsialisti poole pöörduda?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Mure pole piinlik. Piinlik on see, et olete jätnud märkimata oma vanuse ja soo ja eluviisi ja kasuvad sümptomid ja vaevuse kestuse ja esmakordse ilmumise jne jne jne. Aga seda ei saa alati tahta. Soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule, kes uurib asja. Kas tegemiston hemorroidi, päraku lõhe või veel millegimuuga.Sõltuvalt leiust ka ravi, kas raviküünlad, kirurgi või gastroenteroloogikonsultatsioon täpsemate uuringute osas.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi