Perioraalne dermatiit ja rasedus 26.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Mul on tekkinud perioraalne dermatiit ja raviks on määratud fucidin mis ei andnud kuidagi tulemust vaod tegi asja hullemaks.Siis määras perearst metronidasol 7.5 mg geeli mis ka asja paremaks kuidagi ei tee.Olen 8 nädalat rase ja uuringi kas tõesti pean ootama kuniks sünnitan,et kuidagi abi saada sellele,kuna arst ütles et ab välja ei kirjuta kuigi olen lugenud et selle puhul ab ongi ainus variant koos paiksete ravimitega.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on mitu. Oletada ei saa. Saan soovitada pveelkord pöördumist arsti vastuvõtule. Kas saite raviks Fucidin v Fucidin H salvi ? See viimane võiks leevendada.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi