Peavalu 12.11.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 21 a naisterahvas. Ärkasin kell kom öösel üles selle peale, et mul oli kohutav peavalu. Valu asub täpsemalt meelekohtades ja silmade taga, selline tunne nagu midagi suruks peas. Peale selle on süda ka õrnalt paha. Ma ei saa aru millest see tuleb (ei ole alkoholi ega ka mingeid ravimeid tarvitanud). Kas mul on põhjust muretseda, et minuga on midagi valesti?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan pöörduda uuringuteks, esmalt perearsti ja siis vajadusel näiteks neuroloogi vastuvõtule.
Öised peavalud ja iiveldus teeb arsti murelikuks. Ühekordse valuhoo alusel aga ei saa suurt midagi järeldada. Vajalik seisundi jälgimine ja täpsustavad uuringud.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi