silmaaluste tursed 02.07.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on kogu aeg silmaalused turses, mõni päev isegi rohkem. Õlut joon vahel paar pudelit kangemat sorti, kuid muidu ei joo. Olen 51 aastat vana ehk on tekkinud mingi haigus, mis annab endast märku!

Leo Mulgimaalt

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Leo
Kahjuks on raske midagi kindlat ütelda, kui ei ole neid turseid näinud ega oma ülevaadet paljudest teistest üksikasjadest. Soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule, seni aga hoiduda soolasest toidust ja ka rohkest õlletarbimisest, pudel lahjemat õlut päevas on maksimum.
Head tervist soovides Madis Veskimägi