pinged ja valud kehas 14.02.19 / Perearst

Külastaja küsib:

mul hakkasid üleval pool jalgates ja reites pinged novembris 2018, kestnud siiani. Magneesiumi juurde võtmine on natuke leevendanud.
Jaanuarist 2019 hakkasid terve selja, käte ja kaela pinged, mõnel päeval on vähem ja raskustunne kogu kehas.
Kätekõverdusi ei saa enam teha, õlgades, kätes hakkavad valud.
Põletikku vereanalüüs ei näidanud.
Suvel 2018 tegin normaalselt trenni ja probleeme polnud.
Varasemalt selliseid sümptomeid nagu praegu pole olnud.
Millise analüüse tuleks teha ja millise eriala arsti juurde peaksin minema ?
Füüsilist koormust on igapäevaselt praegu väga vähe ja meeleolu positiivne.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kui olete arsti juures käinud, vereanalüüsid on korras, soovitaksin konsulteerida füsioterapeudiga.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst