Kaelavalud 25.02.20 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere. Ühel hommikul ärgates tekkis kaela tugev valu. Olen ka varem kaelavaludega vaevelnud ja käinud ka nüüd massaazis,millest olen abi saanud. Aga seekord mõjutas ka see valu vasakut kätt,et käsi valutab ja öösel on raske magada ning paar päeva hiljem võttis ka pöidla tuimaks kuni senimaani. Samuti on kaelalülid või lihased valusad,enam aru ei saagi.Käisin perearstil,tehti vereproov,suunati neuroloogi juurde aga kahjuks järjekord on nii pikk sinna ja kahjuks ei jõua seda valu taluda. Anti ka valuvaigisteid (Arcoxia) ja Sirdalud,tänu millele suudan uinuda. Muidugi on ka suunatud füsioterapeudi juurde aga jah järjekorrad pikad.
Loodan et saan natuke targemaks kui jõuan kunagi neuroloogi juurde.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist kaelalülidevahelise kõhrketta degeneratsioonist tingitud käenärvi kahjustusega. Vajalikud on rö. ülesvõtted kaelalülidest ja kiire neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika