paremal pool oimukohas aegajalt valud 07.05.17 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere. Nimelt eelmise aasta augustist hakkasid mul järsku paremalpool oimukohas peavalud. Tol hetkel olin öösel tööl kuid nüüd juba üle poole aasta ei ole öötööl olnud. Siiamaani lööb aegajalt tugev valu paremale poole ( vahest harva on valud ka vasakulpool ). Perearst ütles,et muretsemiseks põhjust ei ole kuid olen ise mures sest varasemalt mul ei ole olnud peavaludega mingeid probleeme kuid nüüd augusti kuust on need üsna tihti olnud. Tugevam valu kestab umbes paar minutit ja siis vaibub, niimodi hooti kohati. Milles võiks asi olla? Kas peaksin kartma kõige hullemat ?

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
diagnoosi püstitamiseks peab arst teadma enam informatsiooni selle kohta mis iseloomu, intensiivsuse, täpse lokalisatsiooniga valu on, kas ja mis sümptomid valuga kaasuvad jms. Soovitan pöörduda neuroloogile. Minu vastuvõtud toimuvad SA Tartu Ülikooli Kliinikumis ja erakliinikus Elite.
Lugupidamisega
M. Braschinsky