Unetus 03.03.06 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere! selline mure et kardan pidevalt et mul äkki mingi ajukasvaja vei asi , nimelt on mul raskusi magama jäämisega ja pidevalt on uimasuse tunne! Peavalusi ja asju mul aga esineb suht harva , ainuke asi et vahel on mingid täpid silme ees pisikesed, aga õhtuti nagu pole ,hommikuti tõustes aint . Olen 2 korda käinud juba peapilti tegmas viimati oli 2 kuud tagasi mingit viga seal ei leitud., aga ei tea millest ikka see hirm:( , mainin ka veel seda et aprillis lähen mandlite ja adenoidide lõikusele äkki on sellest uimasus tingitud ja muud probleemid? Tänud

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere,
tulge meie Peavalu Keskusesse- Ida- Tallinna Keskhaiglas, et olla konkreetsem- saatke mulle meil