covidi varbad 04.12.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

peale vaktsineerimist k.a. maikuus tekkis veresoonte haigestumine paremas labajalas - punetus, varvaste turse, valulikkus, vereproov põletikku ei näidanud, väliselt sarnaneb jalg täpselt netis avaldatud fotoga nn.covidi varvastest. Kas on mingeid andmeid, kuidas ja mis arst oskaks aidata ja kas see üldse ravitav on? Suurim mure on see, et enne selle jala paranemist EI JULGE ma vaktsiini lisadoosi lasta teha - viimaks läheb asi päris hulluks !!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on naha, mitte närvihaigusega. Nõu võiks anda nahaarst-dermatoloog.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika