Neuroloogid, kes tegelevad POTSi ja düsautonoomiaga 27.08.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Kas oskate soovitada neurolooge (või ka kardiolooge), kes tegelevad düsautonoomia- ja POTSi sündroomiga? Kelle juures saaks seda diagnoosida ja ravida?

Covidi järgselt on tekkinud kroonilised kaebused kiire pulsi, vererõhu kõikumise, pearingluse/vertiigo, igapäevaste posturaalsete peavalude, kurnatuse ja ortostaasi talumatusega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

POTSi diagnoosimisega ja raviga tegelevad põhiliselt kardioloogid.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika