Uitnärvi stimulaator 09.01.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen alati pidanud lugu Teie arvamusest-Palun suures plaanis-kas siis kui täna soovitakse paigaldada minu õele uitnärvi stimulaator on kõik hästi või on tegemist nö katsejänesega. Vabandust, et ei ole antud teemaga ennast väga kurssi jõudnud viia, kuid õde läks haiglasse ja ei osanud oodata, et seda juba nii kohe tegema hakatakse.
Lugedes internetist selle kohta, siis see nagu ju klapib, et tema hood ei allu ravile(ei möödu ühtegi kuud kui see tema elu väga segab ja haiguslehele sunnib-enamasti seotud päevade eelse/järgse ajaga)(tänu oma haigusele on talle määratud ka osaline töövõimetus)
Aga kas kui ja millistel tingimustel seda stimulaatorit võib paigaldama hakata....tekitab küsimusi. Raviarstiga on olnud suhtlus meili teel, kus õde saatnud kuust kuusse hoogude kirjeldusi (ka kõrvalseisjate ütlusi)Kas antud info põhjal saab seda otsustada, et siin muud ei aita kui uitnärvi stimulaator või vajaks see enne mingit pikema ajalist uuringut vms.
Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mis diagnoosiga, mis eesmärgil, millises haiglas, kelle poolt?? Helistage tel. 6748591

Dr. AinPajos

Neurodiagnostika