Valud kanna piirkonnas 14.06.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Õhtuti voodisse minnes hakkavad jala kannad tugevalt valutama. Jalad lähevad väga kuumaks, nagu põleksid seestpoolt. Pealt katsudes normaalsed. Millest võivad kannavalud tingitud olla ja see kuumuse teke. Mõlemad just õhtul magama minnes.
Lisaks on opereeritud selg. Raudadega selgroo paika pandud ja olen palju haiget teinud talle. Viimati taastusin pea 2 kuud ja praegugi on üks pesa nimme piirkonnas mis teeb alatihti põletavat äkilist valu. Üks koht on ka katsudes valus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kannavalud on tavaliselt tingitud kannakõõluse põletikust talla all. tegeleb ortopeed, ka perearst. Võimalikud on aga ka seljast lähtuvad närvivalud. Kui ikka kahtlus viimasele, tuleks teha rö. pildid seljalülidest ja tulla vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika