pearinglus, jõuetus, väsimus, pitsitus tunne peas 11.07.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 34. aastane naisterahvas. Neliaastat tagasi sain vannis gaasimürgituse, ka on mul kõrgenenud vererõhk, peale mürgitust käivad mul peal hirmuhood, mille vastu perearst kirjutas mull antidepressanti. Nüüd on ka pidevalt nõrkus ja pearinglus ning pitsitustunne peas, tihti ei ole jõudu voodist üles tõusta. Kardan, et on mul on ajukasvaja, kuna isa on surnud selle tagajärjel. Palun öelge, kuidas oleks võimalik saada aju kompuuter uuringut? Minu pereast ei pöra minu palvele tähelepanu, kelle poole võiks veel pöörduda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Aju kompuuteruuringule suunab vaid neuroloog juhul kui see on näidustatud. Ise makstes voite selle uuringu teha nt. Tallinna Diagnostikakeskuses.

Dr. Ain Pajos