Mitmekordne nägemine 20.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen 23-aastane tütarlaps ja peavaludega juba 7 aastat võidelnud. Mulle tehti ka ajuoperatsioon viis aastat tagasi, kuna leiti vesipäisus. Alates 2005 aastast on pea jälle rohkem valutama hakanud. Aga kirjutan tegelikult sellepärast, et viimasel kolmel nädalal on pea iga päev valutanud. Täna hommikul tööle jõudes nägin kõiki kirjasid mitmekordselt. Pidin kõvasti keskenduma, enne kui aru sain, mis kirjutatud on. Kestis umbes tund aega ja siis möödus ilma ravimeid võtmata. Kas oskate arvata, millest see võis tulla? Kas peaksin mingi arsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et on tõusnud koljusisene rõhk. Topeltnägemise korral tuleks viivitamatult pöörduda neuroloogi poole.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591