Nägemine kiilus kinni 01.10.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere , kasutan 2 kuud AD (zolofi) , ükspäev tekkis tööjuures olukord kus mul pilk kiilus kinni mõningaks sekundiks. Nägemine oleks nagu hakkind. Teadvust ei kaotand, nägemist ära ei kadunud. Tekkis ainult ärevus kuna kartsin midagi hullemat juhtuvat. Millest selline pilgu kinni jäämine /hakkimine tulla võib .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Konsulteerige okulistiga. Kui tema probleemi põhjust ei leia, on tõenäoline põhjus krooniline ärevus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika