Pidev palavik/peavalu 23.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 16 aastane poiss, kellel algasid juuli lõpust peavalud ja nö. palavikustamine.
Algselt oli palavik ainult õhtuti (esines esimesed kaks kuud). Kuid nüüd on palavik hakanud olema ka terve päeva. Ja seda on 37,1-37,7 kraadi.
Ennemalt valutas pea meele kohtadest, nüüd on peavalud ka kukla osas.
Kõik analüüsid on korras ja puuk mind hammustanud ei ole.
Mingeid liigese valusi ega midagi ei ole, vahepeal tabas küll angiin, kuid sellest on juba üle kahe kuu möödas.
Aju-uuringutel olen olnud Diagnostikakeskuses ja neli päeva olin Rakvere Haiglas. Seal aga diagnoositi mulle stress, mis tundub absurdne.

Mida teha ja mis selle võib põhjustada?

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere!

Soovitan Teil uuesti pöörduda oma perarsti vastuvõtule, et uuesti teha vajalikud analüüsid. Kuna Teie kirjast ei selgu päris täpselt, millised aju-uuringud on Teile tehtud ja millised olid nende tulemused, siis võin vaid oletada, et puugihaigust Teil tõepoolest ei leitud.
Teie kirjas toodud kaebuste põhjal ma neuroloogislist haigust küll ei kahtlusta. Lisan ssiki ssinkohal, et kirja alusel ja haiget nägemata ei ole võimalik lõplikku otsust teha. Seega, palun pöörduge uuesti oma perearsti vastuvõtule.