roiete vaheliste närvide põletik 17.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 24. a naine ja neuroloog diagnoosis neuralgia intercostalise. Mulle jäi selgusetuks kas see ongi ravitav valuvaigistitega (määras Arcoxia 90 7 päeva) või määrast ta mulle need ainult valu leevendamiseks? Mis ravim see Arcoxia üldse on? Olen kuulnud sarnaste kaebustega, et määratakse diclofenaki. Kas te võiksite lühidalt selgitada, kuidas sellise haiguse puhul ravimine käib?

Juba ette tänades,
Tiina

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks selgitada millisest lülivahemikust närvivalu alguse saab ja suunata ravi sinna. Raviks kasutatakse valu ja põletikuvastaseid ravimeid (nagu Arcoxia, Diclofenac) aga ka manuaalteraapiat ja massaazi.

Dr. Ain Pajos