mälulüngad 18.01.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 26 aastane mees, töökoormus mitte üle 50 tunni nädalas, tegelen spordiga vähemalt 5 tundi nädalas ning püüan toituda tervislikult ja olulisi tervisehädasid pole olnud. Alkoholi tarvitan väga harva vähesel määral, ei suitseta.
Viimasel ajal on tekkinud mul tühjad kohad mälus. Äkki avastan end kuskil ja ei mäleta 5 kuni 30 minutit ja ei saa aru, kuidas ma sinna sattusin, kus ma olen. Koht on loogiline ja ma mäletan, et pidin sinna minema, aga kuidas ma sinna sain ei mäleta. Või sama asi mingi töö tegemisega - vaatan, et asi on küll tehtud, aga ma ei mäleta, et oleksin seda teinud.
Mis on teie arvamus, kas need unustatud ajavahemikud unustan ma hetkel kui ma meenutada püüan või toimub vahepealne käitumine kuidagi masinlikult ning võib kuidagi ohtlik olla? On see mingi aine puudus, mida peaks mingi toidu või tablettidega sisse sööma?

Vastuse eest ette tänades,

Olev

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks teha EEG uuring. Helistage tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos