Põie probleem? 04.02.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Ma ei tea,kas esitan selle küsimuse õiges rubriigis voi õigele arstile, aga igaks juhuks ikka küsin.Perearsti voi mõne muu arsti juurde ei saa hetkel minna ka, sest viibin välismaal, seega oleks hea variant saada vastus interneti teel.

Nimelt, kas see on normaalne kui pean WC-s käima väga tihti-vähemalt iga 10-15 minuti tagant. Joon päeva jooksul väga palju vett ( ka öösel tõusen mitu korda üles ja pean wc-sse minema) ja algul arvasin,et ehk peabki nii olema, sest kuidagi peab see ka ju välja tulema. Aga siis mõtlesin,et ehk on seda liiga tihti?

Tänan!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Kontrollige kohe oma veresuhkru taset,sest polüdipsia ja polüuuria viitavad võimalikule suhkruhaigusele.Kui veresuhkur on korras,võiks arvata,et tegemist on põiepõletikuga,aga siis peaks ka urineerimine valulik olema