Paus rasestumisvastaste tablettide kasutamisel 24.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

olen kuulnud, et peale 4-5 aastast rasestumisvastaste tablettide kasutamist tuleb 3 kuud vahet pidada. Kas vastab see tõele, ja miks see vajalik on?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Selline versioon ei pea kaasajal paika . Küll aga tuleks 5-aastaste intervallide järgi hinnata ümber parim valik, sest ka patsient vananeb ju 5 aasta võrra.