peale puhastust 10.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul oli 20 oktoobril puhastus,aga mensest pole veel alanud.See peaks olema siis juba 7. nädal pärast puhastust.Kôhus kyll torgib natuke,aga ei midagi.Umbes kuu pärast puhastust määris korraks ja arvasin,et kuna nyyd "hoiatas"(nagu alati varem)et,algab kohe menses,siis olime ka vahekorras ilma kaitsevahenditeta.Kas voib nyyd olla,et olen siiski rasestunud ja mis te soovitaksite teha,kui on teada,et eelmised rasedused(1 synnitasin,2 on katkenud) on olnud koik komplikatsioonidega.Last soovime väga.
Suured tänud,kui jouate ka sellele kirjale vastata.
Jaanika.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Jaanika!
Jääb selgusetuks, kas Teil oli diagnostiline emakaõõne puhastus või omal soovil raseduse katkestamine?
Tehke hommikusest uriinist rasedustest ja reserveerige plaaniline aeg naistearstile.
Naistearst Galina Litter