menstruatsioon peale puhastust 28.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere.
septembris tehti mulle raseduse peetumise tõttu puhastus. Arsti sõnutsi peaks mens. algama 4-5 nädalat peale seda protseduuri, praeguseks on aga möödas juba 6 nädalat. Kas peaksin muretsema /arsti juurde pöörduma? Kas on midagi, mida ma ise oma tsükli toimimise heaks teha saan?
Tänud ette!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Soovitan konsulteerid naistearsti juures, kas kõik on korras ja kas võib veel oodata. Ise pole mensese esilekutsumiseks võimalik midagai teha.
dr. Seemen