emakaõõne puhastamine. 11.02.10 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere! ma käisin 02.02.2010 emakaõõne puhastamisel,kuna avastati ultrahelis et loodet pole näha ja emakas ebastruktuurne.ja rasedust oli kuskil 10 nädalat,mida näitas ka hormooni vereanalüüs ,aga ultrahelis ei osatud midagi öelda,ja nii pandigi mulle põhidiagnoosid missed abortion? ja mola hydatidosa? käisin puhastamisel ära ja ei osatud midagi öelda,saadeti kõikk materjal uuringutele aga peale puhastust oli väike määrimine 1 päev ja peale seda hakkas 07.02 uuesti määrima,aga nüüd tuli ka palju pruuni voolust,kuni praeguseni ja palavik kuskil 37.2 peale puhastust ja rinnad koguaeg valusad. kas see on normaalne või võib olla ,et on tekkinud põletik? oma arstile saan alles 25.02 .kas ma peaksin varem minema,kuna olen mures ja kardan et põletik tekkinud. Või on see normaalne,kuna mul oli rasedus nii kõrgel ja võtab aega selle langemine ?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere,
pöörduge kindlasti valvearsti poole, et välja selgitada püsiva veritsuse põhjus. Võtke kaasa siiani tehtud analüüside ja ultraheli vastused, kui teil on. Valvearst teeb täpsustava ultraheli uuringu ja vereanalüüsid (hCG-le ja põletikunäitajatlele).
dr. Katrin Seemen