valud ja oksendamine 29.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere, olen 20 aastane tüdruk Viljandist. Mul on selline mure, et alati kui mul päevad hakkavad, kaasnevad nendega esimesel päeval valud ja oksendamine. See on kestnud kolm-neli kuud. Oma arsti juurde ei taha minna, sest mu ema töötab temaga koos.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Menstruatsioonivaevuste leevendamiseks on palju häid ravimeid, neist ilma retseptita on võimalik apteegist osta Ibuprofeni.
Kui Sa kardad tuttavate inimeste pärast oma kodukohas arsti poole pöörduda, võid pöörduda näiteks naistearsti juurde kas Tartusse või Tallinna.
dr. Seemen