seksi elu 16.07.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere.ma olen 22 astastat vana.mull on problem ereksigaja seemnepursega:ma ei saa seksida pikka aega,seks kestab 5-10 minuti.kui hakkan aktivsel liikuma tuleb orgasm veelgi kiiremini.selle suhtel tulevad problemid abikasaga,talle vaja pikkem seks ja vinge seks.mida tee saate mulle sovitada?või olla vaja arstide abi või on mingid ravimid?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesti meestel on keskmine aeg peenise tuppeviimisest kuni seemnepurske tekkimiseni kuskil 3-4 minutit. Seega meditsiinilist probleemi siin kindlasti ei ole. Usun, et peaksite koos pöörduma psühholoog-seksoloogi (soovitan Meelis Sütti tel. 56 495 671) vastuvõtule, kes aitab leida tekkinud ebakõlade põhjused ja ehk ka teed nende ületamiseks.
Edu soovides
Margus Punab