Üks munand on suurem kui teine 05.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline probleem, et parempoolne munand on teisest juba päris pikka aega mitu korda suurem olnud, aga mitte mingisuguseid probleeme pole see tekitanud, ei valusi, ega takistusi suguühtel. Tegelen ka aktiivselt spordiga, kuid see ei häiri ka seda. Ühesõnaga tunnen ennast väga hästi ja tervena. Probleem tekkis partneriga, kes arvas, et äkki on tegemist mõne haigusega. Kui on, siis millise ja kas on tarvis pöörduda arsti poole.

Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui ikka on nii suur vahe, siis tasuks ennast kindlasti meestearstile näidata. Suure tõenäosusega on tegemist teie kehalise iseärasusega kuid samas tuleks välistada ka munandi haigused, milledest paljud võivad teie tevisele ohtlikuks muutuda alles hilisemas elus.
Edu soovides
Margus Punab