Munandite suuruse erinevus 18.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 21aastane. Nii kaua, kui mäletan, on mul alati üks munand olnud suurem kui teine. Kahjuks pole sellele erilist tähelepanu pööranud. "Juu nii peabki olema."
Nüüd jõudis lõpuks kohale asja ebanormaalsus ning kappan nii pea kui võimalik arsti juurde.
Kas ma peaksin kartma halvimat, ehk siis seda, et ei ole võimeline lapsi saama? Muidu pole probleeme/muutusi olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Viljakuse testimiseks peaksite meestearsti külastama. Täpsema info vajalike uuringute kohta leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Uuringud meestele.
Mõõdukas (kuni 10%) munandite suuruse erinevus on normaalne.
Edu soovides
Margus Punab