peenisest jookseb verd 05.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Seksimise ajal kui peenis oli tupes äkki meeletu valu peenises.Võttes peenise välja purskas peenisest verd.Lähimal silmitsemisel oli katkenud suguti all olev nahariba mis tömbab eesnahka tagasi.
Miks nii juhtus ? On see normaalne?Kasvab see nahariba tagasi?Kiirabi arst ütles et olukord eluohtlik ei ole ja saadeti koju.
Nüüd ma ei saa suuda enam isegi seksi peale mõelda mitte.HIRM on.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on eesnaha kida rebendiga. Operatiivset ravi vajavad tavaliselt vaid korduvad rebendid. Soovitan tutvuda hulganiste varasemate vastustega samal teemal. Kui mure püsib, siis tulge vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab