Vahekorra ajal oli valu ning peale vahekorda avastasin et peenisest tuleb verd 14.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Vahekorra ajal oli valu ning peale vahekorda oli peenis verine.
Valulik ning veritsev koht on peenise ees nahal sees pool all keskel
Kas peaks pöörduma arsti poole või on see pigem lihtsalt rebenemine? Katki nagu ei näe et midagi oleks küll aga koht on väga valulik.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võimalik, et tegu on eesnaha kida rebendiga. Soovitan siiski noorte nõustamise kabinetis üle vaadata. Läbivaatuse alusel saab hinnata, kas on vaja miskit ravi või lihtsalt rahu. Noorte nõustamise vastuvõtule meestekliinikus saab tulla ilma saatekirjata ja ilma visiiditasuta!