mure??? 03.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere mul on selline mure et m olen 19 aastane ja poel olnud veel seksuaal vahekorras. kuid ma kardan et mu kubemepiirkonnaga on midagi lahti. nimelt sügeleb see hirmsalt eriti just kintsude sisekyljed vahel on sygelus nii ärritav et ma kratsin kõik verele. tahaks sellele probleemile juba lahendust kuna see teeb hirmsalt piina( piirkond higistab ka meeletult)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on reievoldi seenpõletikuga. Tulge meestearsti vastuvõtule. Ravi kestab paar nädalat.
Edu soovides
Margus Punab