Peenisest erituv valge vedelik 20.02.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Loodetavasti pöördun õige inimese poole, kui ei siis kas Te palun edastaksite mu küsimuse.

Paar päeva tagasi panin tähele, et mu peenisest eraldub selline imelik valge vedelik, võiks öelda, et lausa piimjas.
Eritub see üsna järjepidevalt ning rikub aluspesu. Mingit imelikku lõhna ega midagi ei ole. Muid vaegusi või muresid ka mitte.
Milles võiks asi olla?

See eritumine on märkamatu. Lihtsalt ükskord panin tähele kuidas aluspesu on nö plekiline ja kergelt niiske, aga mitte terve vaid seal kus mu suguti parasjagu on. Mis tegelt kõlab ka loogiliselt.

Igatahes, mis võiks mure olla?

Siin eelnevaid sarnaseid teemasid lugedes näikse nagu mul eesnäärme põletik alles tekkimas, aga samas mingeid muresid viimasel ajal kaasnenud pole. Suguwlu olen samamoodi saanud elada.

Ehk oskate mind aidata, olen natukene mures.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eritus kusitist viitab kusiti põletikule. Seal mitmeid põhjuseid, tüüpilisemad siiski suguhaigused. Seega probleem on tõsine ja mida kiiremini sellega lahenduste teele asute, seda parem teie tervisele. Kui tulete minu vastuvõtule, siis soovitan kohe kaasa võtta ka hommikuse esmasjoa kuse analüüsi. Aja saab küsida punab.ee lehe kaudu.