moondunud suurevarba liigesed 12.04.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere. Minu mureks on nn sissekaardunud suured varbad, mis lisaks esteetilisele silmariivamisele segavad üha enam ka igapäevatoiminguid kuna need teevad valu. Mitmed spordialad olen olnud sunnitud kõrvale jätma valu tõttu. Ühesõnaga,millised võimalused oleks mul nende opereerimiseks, milline on %, et need tagasi ei tule ja mis on hind?
Kui pikad on järjekorrad ja kui kaua on taastumise aeg?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Neid opereeritakse ja olenevalt Te vanusest,sissekaardunud varbamoondumise suurusest-tüübist sõltub tulemus.Samuti oleneb sellest retsidiivide (tagasitulek)võimalused.Kui need kaardumised ei ole suured,võiksite enne oppi proovida jalatalla võmlemisharjutustega,võlvitugede ja ortopeediliste janõude kandmisega.Meil on haigekassa lepingud artroskoopiliste operatsioonide peale ja selle,mitteartroskoopilise, operatsioonihind 3900 eek-i.Isemaksmisel meil on operatsioonide järjekord kuni 1nädal.Taastumise pikkus oleneb operatsioonitüübist,1-2kuud.

DR.Kaidu Meitern
Kui tahate me kliinikus opereerida ,tuleks aeg kinni panna Dr.T.Kalveti vastuvõtule.