valulikkus öösel 22.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Mure on selles, et opertsioonist on möödas kaks nädalat. Huvitav on see, et päeval põlv ei valuta, kuid igal öösel hakkab põlves nagu närima, nii et magamisest ei tule midagi välja.
Mida teha..kaua see kestab? Palun soovitge, kuidas valu vähendada..valuvaigistavat tabletti võib ju ainult kord päevas võtta.
Huvitav on ka see, et ma ei ole päris kindel, millest see tuleb, kas olen saanud mõne viiruse vm, kuid ka palavik on pikemat aega-37 ringis...eile oli lausa 38. Võib see kuidagi põlvega seotud olla?

Lugupidamisega

R.K

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Nüüd Te peate küll Teid opereerinud kirurgi poole tagasi pöörduma,sest see põletik võib olla ka operatsioonist,mis on raske tüsistus.(esineb siiski harva ja usun,et see ta siiski ei ole,sel juhul on valu tugev,punetus jne.)Võib olla aga ka lihtsalt opi järgne valu,mis võib anada tunda mõni nädal.

Paranemist soovides,dr.K.Meitern